Gönderim Detayları

Değerli müşterimiz;

Gönderim sürecine dair detaylar için aşağıda belirtilen bilgileri dikkate alınız.

Siparişiniz ne zaman onaylanır.

www.vivalias.com web sitesi üzerinden oluşturacağınız siparişlerde ödeme tamamlandığın tarafınıza Sipariş Onayı e-postası gönderilecektir.

Gönderim detaylarına nereden ulaşabilirsiniz.

Ürünleriniz hazırlandığında Sipariş Onay e-postası' na ek olarak paketinizin anlık takibini yapabileceğiniz bir kargo takip numarası içeren yeni bir e-posta gönderilir.

Gönderim ücreti ödeyecek misiniz?

Oluşturduğunuz siparişlerde herhangi bir kargo ödemesi yapmanız gerekmez. Ürünler 'ücretsiz kargo' ile gönderilmektedir.

Ürünleriniz ne zaman kargoya verilir.

www.vivalias.com web sitesi üzerinden oluşturacağınız siparişlerde, sipariş onayının ardından ürünler 1-3 iş günü içerisinde kuryeye teslimatı sağlanmaktadır.

Özel tasarım exclusive ürünlerde teslimat süreci değişiklik gösterebilmektedir; bu ürünleri içeren siparişlere ait teslimat sürecine dair detaylar için sizi bilgilendiriyor olacağız.

Ürünleriniz ne zaman teslim edilir.

Bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak ürünleriniz, yola çıktıktan sonra 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Ürününüz ilgili bölgeye ulaştıktan sonra teslimat sürecini hızlandırmak üzere bölgenizdeki kargo şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.